Треньорът на закъсалия ЛА Лейкърс Дарвин Хам обеща промяна след поредната загуба, която влоши баланса на Езерняците до 2-8 след първите 10 мача.
Калифорнийци, които разполагат със суперзвездите ЛеБрон Джеймс, Антъни Дейвис и Ръсел Уестбрук, не успяха да се класират за плейофите миналия сезон, а и през този стартираха трагично. Това доведе до слухове за потенциална раздяла дори с Веждата, но след поражението от Юта Хам обяви, че скоро нещата ще се оправят.
„Цитирайте ме и напишете това, което ще ви кажа. В момента тук се опитваме да осъществим промяна на културата, което не може да стане бързо. Със сигурност обаче ще преодолеем лошия момент и ще преобърнем нещата. Не съм дошъл тук, за да губя. Не ме доведоха в организацията, за да падаме” заяви Хам.
Отборът му е трагичен при стрелбата отдалеч през кампанията, като е последен с едва 29,1% успеваемост, 24-и е по допуснати точки и едва 26-и по вкарани.
„Трябва да преминем през трудностите, за да изградим това, което искаме. Аз обаче не се страхувам от проблеми и знам, че човек трябва да се справи с тях, за да постигне това, което иска и което ние тук ще направим” каза още Хам.
„Не искам никой около себе си с пораженчески манталитет. Не искам такъв, който не се бори до последно и който е егоист. Трябва да сме заедно и в доброто, и в лошото. Само така ще се справим” изтъкна наставникът.








Заплаха за бомба наложи евакуация на Съдебната палата във Варна
Обедна емисия
НС прие промените в удължителния бюджет: Държавата тегли до 3,8 млрд. евро нов дълг
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград
Парламентът даде зелена светлина за нов дълг до 3,8 млрд. евро
Русия и Украйна си размениха телата на военни, загинали на фронта
В петък издават първите заповеди за събаряне на сгради в "Баба Алино"
Електрическият Taycan получи виртуални скорости и... оборотомер
Dacia показа ново поколение на електромобила си
Audi пусна прощална версия на флагмана A8
Maserati обнови цялата си гама
Никола Дипчиков и Александър Шлеменко преминаха успешно кантара преди ACA 204
Дейна Уайт потвърди: Ислам Махачев срещу Иън Мачадо Гари оглавява UFC 330
България започна с победа на турнира „Усти над Лабем“
Билетите за SENSHI 32 Grand Prix са в продажба
През лятото са възможни заболяването „ръка-крак-уста“ и херпангина
Международната конференция на ENMESH беше открита в София
Важни изследвания през бременността
Лекари от ИСУЛ извършиха за първи път в България автотрансплантация на тънко черво при пациентка с карцином на хранопровода
Коментари
Напиши коментар16:07 | 24 апр 2024 г.
11:04 | 12 ное 2022 г.
Напиши коментар